Fusion Camp Maribor

5.7. - 11.7.2020

12 - 19 let
Lokacija

Lokacija za leto 2020 še ni znana

 • Glasba, Rock Zbor, ples, multimedia, šport, zabava

Fusion je rock zbor za mlade, ki je nastal po navdihu podobnih zborov na Češkem in v drugih delih vzhodne Evrope, kjer so tovrstni zbori za mlade že dokaj uveljavljeni. Naša želja je, da bi mladi lahko odkrivali in uporabljali svoje glasbene talente, zato je zbor zasnovan tako, da imajo najstniki priložnost preskusiti različna glasbila, peti solo dele pesmi in celo opravljati delo zborovodje.

Osrednji del kampa je zbor, ki pa ni čisto običajni zbor, temveč rockovski zbor, v katerem lahko vsi uživamo. Udeležba pri zboru je obvezna za vse. Naučili se bomo 10 pesmi, ki jih bomo zapeli na zaključnem koncertu.

Vsako leto se nam pridruži ekipa iz Združenih držav Amerike, ki nam pomaga pri izvedbi kampa. So predvsem srednješolci in študenti, ki se veselijo druženja s slovensko mladino! Torej končno boste lahko izpilili svojo angleščino z naravnimi govorci.

Vsi na kampu bodo v dveh različnih delavncah. Izbirate lahko med:
 • akustična kitara
 • električna kitara
 • bobni
 • klavir
 • bas kitara
 • ples in drama
 • vodenje zbora/koreografija
 • medija
 • solo petje
 • angleščina

Kamp bomo zaključili s fantastičnim koncertom, na katerem bomo vsem pokazali, kaj vse smo se naučili! Povabite družino in prijatelje!

Radi bi, da se nam pridružiš in doživiš enega najboljših tednov tvojega življenja.

Cena

119 €


DRUŠTVO VEČ
Društvo za osebnostni razvoj mladih

Gozdna pot 1A
1261 Ljubljana - Dobrunje

© 2018 Društvo VEČ. Vse pravice pridržane.