English Camp Ljubljana

5.7. - 11.7.2020

15 - 19 let
Lokacija

Millstatt

  • Pogovorna angleščina, američani, šport, zabava, pogovori o življenju in krščanskih vrednotah

V zadnjih 18. letih smo si nabrali številne izkušnje pri interaktivnem poučevanju angleškega jezika. Vsako leto se trudimo izpopolnjevati naš program in ga prilagajati potrebam današnje generacije. Prav zato na našem taboru učenje angleščine ne vsebuje več urnega učenja pred tablo, ampak so udeleženci tabora razporejeni v malih skupinah, kjer preko pogovora ter izvajanja različnih aktivnosti svoje znanje izpopolnjujejo z nativ speakerji iz Kanade. Male skupine so v ta namen prilagojene predhodnemu znanju angleščine udeleženca.

Poleg izpopolnjevanja angleščine pa boš imel/a priložnost spoznavati nove prijatelje iz Slovenije in Kanade, se zabavati med športnimi aktivnostmi, ob večerih bomo imeli pogovore o krščanskih vrednotah, čez celoten teden pa boš imel/a tudi možnost učenja novih spretnosti na različnih delavnicah, igrah ter še in še.

Za več informacij nas lahko pokličeš ali pišeš na:
051 221 097 (Klemen Furlan)

Upamo, da se nam to poletje pridružiš tudi ti!

Cena

240 €


DRUŠTVO VEČ
Društvo za osebnostni razvoj mladih

Gozdna pot 1A
1261 Ljubljana - Dobrunje

© 2018 Društvo VEČ. Vse pravice pridržane.