Kdo smo?

Smo slovenska neprofitna organizacija, ki se ukvarja z osebnostnim razvojem mladih.

Že vrsto let ponujamo angleške, glasbene in športne tabore tako osnovnošolcem kot dijakom po vsej Sloveniji.

S pomočjo taborov in drugih dejavnosti, si želimo dijakom in učencem pomagati uspeti v življenju. Naše dejavnosti so zasnovane tako, da dajo mladim priložnost in prostor, kjer se lahko naučijo novih znanj in sposobnosti, kot so vodstvene sposobnosti, ustvarjalnost, delo v ekipi, doseganje ciljev, dobre delovne navade.

Vse to poteka v zelo sproščenem in zabavnem okolju, ki temelji na krščanskih vrednotah. Z znanjem, ki ga črpamo iz sodelovanja z organizacijami po celi vzhodni in osrednji Evropi, iz izkušenj več sto taborov in iz skoraj dveh desetletij dela z mladostniki, vam lahko ponudimo zabavno in celostno delo z mladimi.

Skupnosti

Asset 1@2x.png

Vodstvena ekipa

Ožja ekipa društva Več trenutno šteje 21 sodelavcev. Vodstveni odbor društva, ki šteje 2 aktivna člana, je zadolžen za izvajanje vizije in misije društva, izvrševanje skupnih projektov, skrb za ljudi in povezovanje z zunanjimi partnerji. Vodstveni odbor se sestaja večkrat mesečno z namenom, da bi vsi sodelavci imeli konstantno in jasno sliko svojega poslanstva. Poleg tega pa se vodilni odbor skupaj s sodelujočimi cerkvami ukvarja s psihološko-duhovnim stanjem ožjih in širših sodelavcev. Zato so iskrena in hitra komunikacija, odkritost in transparentnost odnosov glavne vrline, ki jih vodstveni odbor neprestano neguje.

Lead-Team-Lovse.jpg

Andrej Lovše

Andrej Lovše skupaj z ženo Nino in tremi otroci živi in deluje v bližini Maribora. V Društvu Več je od samega začetka uradnega obstoja društva. Po končani srednji šoli ga je študijska pot zanesla na Hrvaško kjer je na Institutu za biblijske studije v Zagrebu diplomiral iz biblijske teologije. Magisterski študij iz pastoralnega in mladinskega dela pa je zaključil na Abeline Christain Univeristiy v Texasu (ZDA). Od začetka obstoja društva se ukvarja z vodenjem ekipe in razvojem mladih voditeljev. Trenutno deluje kot predsednik Društva Več, obenem pa je aktiven pastor Evangelijske krščanske cerkve Stik Maribor.

alovse@drustvovec.si

Amanda Snyder

asnyder@drustvovec.si

Vizija

Videti Božje gibanje med mladimi v Sloveniji, ki so del lokalne cerkve in skozi to spreminjajo družbo.

Glavne vrednote

Neustrašna vera

Razgibana skupnost

Izvrstnost, ki časti Boga

Celovita verodostojnost

Opolnomočenje Slovencev

Misija

Naša misija je opremljanje mladih voditeljev, da izpolnijo Jezusovo poslanstvo skozi lokalno cerkev.

Bistvena prepričanja

Lokalna cerkev je Kristusova nevesta in vse, kar počnemo, počnemo zato, da bi uspevala.

Voditelji, spremenjeni v Kristusovo podobo, bodo spremenili svet okoli sebe.

Pooblastilo in model za poslanstvo lahko najdemo v Kristusovem življenju.

Če bomo delali učence, ki delajo učence, bomo uresničili veliko pooblastilo.

Poslanstvo moramo oblikovati in ga izvajati na podlagi Božje besede.