Društvo VEČ

Društvo Več je slovenska krščanska neprofitna organizacija, ki se ukvarja z osebnim razvojem mladih. Že vrsto let ponuja angleške tabore tako osnovnošolcem kot dijakom po vsej Sloveniji. S pomočjo taborov si želimo dijakom pomagati uspeti v življenju. Naj si bo skozi angleščino, glasbo, šport ali kakršenkoli drug izziv, smo prepričani, da osredotočenost in sodelovanje z izkušenimi in prijateljskimi voditelji bistveno izboljša razvoj posameznika. Z znanjem, ki ga črpamo iz sodelovanja z organizacijami po celi vzhodni in osrednji Evropi, iz izkušenj več kot 1000 taborov in iz dveh desetletij dela z mladostniki, vam lahko ponudimo zabaven in celosten mladinski tabor.

Kontaktne osebe po lokacijah:

Predstavniki društva:

Andrej Lovše

Andrej Lovše
Andrej Lovše

alovse@drustvovec.si
051 665 470

Brad Jenkins

Brad Jenkins
Brad Jenkins

bjenkins@drustvovec.si

David Bordner

David Bordner
David Bordner

dbordner@drustvovec.si
031 409 968

M​att Mormance

M​att Mormance
Matt Mormance

mmormance@drustvovec.si
070 584 213

John Stevens

John Stevens
John Stevens

jstevens@drustvovec.si
051 311 639

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

DRUŠTVO VEČ
Društvo za osebnostni razvoj mladih

Gozdna pot 1A
1261 Ljubljana - Dobrunje

© 2018 Društvo VEČ. Vse pravice pridržane.