English Camp Maribor

3.8 - 7.8.2020

Končan 3. razred - 8.razred
Lokacija

Maribor

  • Interaktiven in sproščen angleški program z Američani
  • Zabavne igre, šport in glasba
  • Pogovori o življenju in krščanskih vrednotah

Tudi letos bomo organizirali nepozabenangleški tabor za osnovnošolce, kjer bodo otroci z Američani izboljšali pogovorno angleščino na neklasičen in zabaven način ob igri in v sproščenem okolju.

Zakaj English Camp?

Vsi vemo, da so tabori sami po sebi zabavni. Vendar tisto, kar naredi naš English Camp poseben, je naš pristop. Ne samo, da otrokom omogočamo pogovore z naravnimi govorci, naš namen je tudi zgraditi odnose in pri tem izboljšati znanje angleškega jezika, se naučiti novih stvari, se zabavati med raznimi aktivnosti, govoriti o načinih razmišljanja, življenju, pomembnih odločitvah in krščanskih vrednotah, izkusiti in primerjati slovensko ter ameriško kulturo in še mnogo drugega. Veseli bomo, če se nam pridružiš in doživiš enega najboljših tednov svojega življenja!

Cena

80 €


DRUŠTVO VEČ
Društvo za osebnostni razvoj mladih

Gozdna pot 1A
1261 Ljubljana - Dobrunje

© 2018 Društvo VEČ. Vse pravice pridržane.