English Camp Ljubljana

30.6. - 6.7.2019

14 - 19 let
Lokacija

Hotel Kovač
Osilnica

  • Interaktiven in sproščen angleški pogram z Američani.
  • Igre, šport, plavanje, zabavni večeri.
  • Pogovori o življenju in krščanskih vrednotah.

Organiziramo nepozaben angleški kamp za srednješolce, kjer bodo dijaki z Američani izboljšali pogovorno angleščino na neklasičen in zabaven način, v sproščenem vzdušju. Kamp se bo odvijal v Millstatu v Avstriji, ob prelepem jezeru, obdanim z alpami.

Zakaj English Camp
Vsi vemo, da so tabori sami po sebi zabavni. A tisto, kar naredi naš English Camp drugačen, je naš pristop. Ne samo da omogočamo dijakom pogovore z nativ speakerji, naš namen je tudi zgraditi odnose in pri tem izboljšati znanje angleškega jezika, se naučiti novih stvari, se zabavati med športnimi aktivnostmi, govoriti o načinih razmišljanja, o življenju in pomembnih odločitvah, o krščanskih vrednotah, izkustiti in primerjati slovensko ter ameriško kulturo in še mnogo drugega.

Radi bi, da se nam pridružiš in doživiš enega najboljših tednov tvojega življenja.

Cena

220 €


DRUŠTVO VEČ
Društvo za osebnostni razvoj mladih

Gozdna pot 1A
1261 Ljubljana - Dobrunje

© 2018 Društvo VEČ. Vse pravice pridržane.