English Camp Ljubljana

30.6. - 6.7.2019

14 - 19 let
Lokacija

Lokacija za 2019 še ni določena

  • Interaktiven in sproščen angleški pogram z Američani.
  • Igre, šport, plavanje, zabavni večeri.
  • Pogovori o življenju in krščanskih vrednotah.

Organiziramo nepozaben angleški kamp za srednješolce, kjer bodo dijaki z Američani izboljšali pogovorno angleščino na neklasičen in zabaven način, v sproščenem vzdušju. Kamp se bo odvijal v Millstatu v Avstriji, ob prelepem jezeru, obdanim z alpami.

Zakaj English Camp
Vsi vemo, da so tabori sami po sebi zabavni. A tisto, kar naredi naš English Camp drugačen, je naš pristop. Ne samo da omogočamo dijakom pogovore z nativ speakerji, naš namen je tudi zgraditi odnose in pri tem izboljšati znanje angleškega jezika, se naučiti novih stvari, se zabavati med športnimi aktivnostmi, govoriti o načinih razmišljanja, o življenju in pomembnih odločitvah, o krščanskih vrednotah, izkustiti in primerjati slovensko ter ameriško kulturo in še mnogo drugega.

Radi bi, da se nam pridružiš in doživiš enega najboljših tednov tvojega življenja.

Cena

Cena za 2019 še ni določena


DRUŠTVO VEČ
Društvo za osebnostni razvoj mladih

Gozdna pot 1A
1261 Ljubljana - Dobrunje

© 2018 Društvo VEČ. Vse pravice pridržane.