English Camp Celje

Datumi za leto 2018 prihajajo kmalu

11 - 15 let
Lokacija

Celje

  • Interaktiven in sproščen angleški pogram z Američani.
  • Zabavne igre in šport.
  • Pogovori o življenju in krščanskih vrednotah.

Organiziramo nepozaben angleški kamp za srednješolce, kjer bodo otroci z Američani izboljšali pogovorno angleščino na neklasičen in zabaven način, v sproščenem vzdušju.

Zakaj English Camp?
Vsi vemo, da so tabori sami po sebi zabavni. A tisto, kar naredi naš English Camp drugačen, je naš pristop. Ne samo da omogočamo otrokom pogovore z nativ speakerji, naš namen je tudi zgraditi odnose in pri tem izboljšati znanje angleškega jezika, se naučiti novih stvari, se zabavati med raznimi aktivnostmi, govoriti o načinih razmišljanja, o življenju in pomembnih odločitvah, o krščanskih vrednotah, izkustiti in primerjati slovensko ter ameriško kulturo in še mnogo drugega.

Radi bi, da se nam pridružiš in doživiš enega najboljših tednov tvojega življenja.

Cena

50 €


DRUŠTVO VEČ
Društvo za osebnostni razvoj mladih

Gozdna pot 1A
1261 Ljubljana - Dobrunje

© 2017 Društvo VEČ. Vse pravice pridržane.