English Adventure Camp Kočevje

24.6 - 29.6.2019

12 - 15 let
Lokacija

Hotel Kovač
Osilnica

  • Američani, angleščina, glasba,šport, ples, paint-ball, plezanje, zip-line, bazen, zabavne igre.

Namen kampa je, da mladi vadijo pogovorno angleščino z Američani, izkusijo ameriško kulturo, se pogovarjajo o osebni rasti s pomočjo Svetopisemskih zgodb, in se zabavajo, ko se povezujejo s prijatelji skozi zanimive igre.

Naš kamp ima na izbiro veliko različnih aktivnosti, kot na primer plavanje, paintball, vožnja s kanuji, plezanje, adrenalinski park, zip line, ameriški športi in igre, lokostrelstvo, pohodi, glasba, ples, ročna dela in enodnevni izlet v Čateške toplice (5. julija). Vsi udeleženci bodo tudi del manjših skupin, kjer se bodo z Američani pogovarjali o različnih temah, ob večerih pa bodo potekale ameriške tematske zabave.

Zakaj bi prišli na angleški kamp društva Več? Če vprašate kogarkoli, ki je že prišel na naš kamp, je to eden izmed najboljših in najbolj zabavnih načinov, kako vaditi pogovorno angleščino z ameriškimi najstniki in odraslimi, dobiti ameriške prijatelje in uživati v veliko različnih aktivnostih!

Cena

175 €


DRUŠTVO VEČ
Društvo za osebnostni razvoj mladih

Gozdna pot 1A
1261 Ljubljana - Dobrunje

© 2018 Društvo VEČ. Vse pravice pridržane.